Рекомендований розмір ноутбуку - 16", Спосіб закриття - блискавка, Матеріал - штучна замша, додатково - м'яка підкладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 250 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина основного відділення | 29 мм |
| Додатково | м'яка підкладка |
| Матеріал | Штучна замша |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴




