Десктопний процесор Intel Core i3 (LGA1700) i3-14100F, Box належить до 14 покоління з ядром Raptor Lake і літографією 7 нм. Він застосовується в ігрових, домашніх і робочих збірках ПК початкового рівня. Модель має 4 продуктивних ядра і 8 потоків із частотою 3,5–4,7 ГГц. Характеристики Intel Core i3-14100F ● Для встановлення процесора потрібна материнська плата із сокетом LGA1700. ● Модель зроблена із заблокованим множником 35x. ● Кеш 1-го рівня становить 80 КБ на ядро, кеш 2-го рівня дорівнює 1,25 МБ на ядро, а кеш L-3 загального типу становить 12 МБ. ● Базова потужність TDP процесора знаходиться на рівні 58 Вт, а в режимі розгону доходить до 110 Вт. ● Критична температура нагріву моделі дорівнює 100 °C. ● Процесор підтримує застосування оперативної пам'яті DDR4 і DDR5 з частотою до 3200 і 4800 МГц, об'ємом до 192 ГБ і двоканальною архітектурою. ● Модель сумісна з PCI Express версій 4.0 і 5.0 і кількістю ліній до 20. ● Даний процесор не має інтегрованої графіки. ● Intel Core i3-14100F — універсальний процесор з невисокою продуктивністю для різноманітних збірок ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2024 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 110 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 5MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Сокет | 1700 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);хороші |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
- Ціна: 5 025 ₴


