керований, настільний/в стійку, Портів - 10, Fast Ethernet, Комутація - 2 Гбіт/с, Робота - от -20˚ до 55˚ C, Ш - 142 мм, Г - 113 мм, В - 40 мм, 8xPoE, 10 х 10/100 - RJ-45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт;PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 113 мм |
| Комутаційна здатність | 2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 100FX портів | 10 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | от -20˚ до 55˚ C |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426 ₴



