DH-PFS3006-4ET-36, 4-портовий комутатор підтримує передавання даних і живлення PoE на 250 метрів. Обладнаний чотирма Downlink портами PoE 10/100 Мбіт/с і двома Uplink портами 100 Мбіт/с. Пристрій підтримує два режими передавання даних (стандартно/CCTV), які керуються за допомогою DIP-перемикача.
Особливості:
- Підтримує стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u й IEEE802.3X
- Автоматичне навчання MAC, місткість MAC адрес — 2K
- Підтримка самодіагностики MDI/MDIX
- Порти RJ45 10/100 Мбіт/с
- Підтримує стандарти живлення IEEE802.3af і IEEE803.3at
- Металевий корпус
- Підтримка живлення AC 100-240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 108 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 2 x FE RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 6 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.89 Mpps |
| Ширина | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴



