Точка доступу Wi-Fi TP-Link DECO-M5-3-PACK
Швидкий і безшовний Wi-Fi. Домашня Mesh Wi-Fi система AC1300. Двохдіапазонний Wi-Fi. Deco максимально просто забезпечує потужний Wi-Fi в кожній точці вашого будинку. Використовуйте швидке і стабільне з'єднання на площі до 510 кв.м. (3 пристрої) / 350 кв.м. (2 пристрої). Налаштування ще ніколи не була такою простою завдяки мобільному додатку Deco.
Позбавтеся від "мертвих зон". Усуньте зони зі слабким сигналом завдяки домашній Mesh Wi-Fi системі. Вам більше не доведеться "вишукувати" стабільне з'єднання. Потрібно більше покриття мережі? Просто додайте ще один модуль Deco.
Ніякої буферизації. Набридло довге завантаження? З зростаючим числом пристроїв, які споживають пропускну здатність, вам потрібна відповідна мережа. Завдяки Wi-Fi стандарту 802.11ac Deco здатний забезпечити безперервне з'єднання більш ніж для 100 пристроїв.
Безшовний роумінг. Пристрої Deco разом утворюють єдину Wi-Fi мережу. Ваш смартфон або планшет буде автоматично підключатися до Deco на найбільшій швидкості в будь-якій точці вашого будинку, забезпечуючи безперервне з'єднання.
Налаштування тепер ще простіше. Просто розпакуйте Deco, встановіть програму і дотримуйтесь інструкцій на екрані, а Deco налаштує для вас підключення і підготує до роботи всього за кілька хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Безпека інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Висота | 38 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac;IEEE 802.11 b;IEEE 802.11 g;IEEE 802.11 n;IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с);IEEE |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 120 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Підтримка MESH | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 8 980 ₴








