Для безперебійного доступу до Wi-Fi у всьому будинку Deco використовує систему модулів - позбудьтеся від "мертвих зон" раз і назавжди!
Завдяки сучасній Mesh-технології модулі Deco утворюють єдину домашню мережу з одним ім'ям. Ваші пристрої будуть автоматично перемикатися між різними модулями Deco на високій швидкості, куди б ви не пішли.
Комплект Deco M5 з трьома пристроями забезпечує покриття до 510 кв.м., а комплект Deco M5 з двома пристроями - до 350 кв.м. Якщо цього недостатньо - просто додайте в мережу більше модулів Deco для збільшення покриття.
Deco M5 забезпечує швидке і стабільне з'єднання зі швидкістю до 1267 Мбіт / с.
Deco здатний підтримувати роботу навіть найбільш завантаженою мережі, забезпечуючи одночасне з'єднання для більш ніж 100 пристроїв.
TP-Link HomeCare надає можливості додаткового захисту, включаючи батьківський контроль, вбудований антивірус і пріоритезацію даних (QoS).
Налаштування ще ніколи не була такою простою завдяки мобільному додатку Deco.
Швидкий і безшовний Wi-Fi. Deco максимально просто забезпечує потужний Wi-Fi в кожній точці вашого будинку. Використовуйте швидке і стабільне з'єднання на площі до 510 кв.м. (3 пристрої) / 350 кв.м. (2 пристрої). Налаштування ще ніколи не була такою простою завдяки мобільному додатку Deco.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с;WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Безпека інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 120 мм |
| Додаткові можливості | SPI;технологія MIMO |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Підтримка MESH | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
- Ціна: 6 717 ₴








