Розмір - 260 x 45 x 20 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 ", Метод охолоджування - нема, 150 мм, пластик, 0.161 кг, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XoKo |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.161 кг |
| Висота столика в розкладеному стані | 150 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Розмір | 260 x 45 x 20 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Тип охолодження | нема |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




