Підставка для ноутбука XOKO NST-003
В офісі, будинку або в кафе ця складна портативна підставка легко адаптується до багатьох рівних горизонтальних поверхонь, створюючи зручне місце для роботи за комп'ютером. Регульована конструкція дозволяє ідеально підігнати екран комп'ютера під рівень ваших очей, що знижує біль у хребті, плечах, шиї та зап'ясті, характерну при тривалій роботі за комп'ютером, особливо у разі неправильної постави.
13 жорстко зафіксованих положень підставки дозволяють нахиляти комп'ютер під різними кутами. Протиковзкі накладки забезпечують стійкість і запобігають переміщенню. Порожня конструкція покращує циркуляцію повітря, забезпечує відмінну вентиляцію та розсіювання тепла, що захищає ноутбук від поширених проблем із перегрівом.
В офісі, будинку або в кафе ця складна портативна підставка легко адаптується до багатьох рівних горизонтальних поверхонь, створюючи зручне місце для роботи за комп'ютером. Регульована конструкція дозволяє ідеально підігнати екран комп'ютера під рівень ваших очей, що знижує біль у хребті, плечах, шиї та зап'ясті, характерну при тривалій роботі за комп'ютером, особливо у разі неправильної постави.
13 жорстко зафіксованих положень підставки дозволяють нахиляти комп'ютер під різними кутами. Протиковзкі накладки забезпечують стійкість і запобігають переміщенню. Порожня конструкція покращує циркуляцію повітря, забезпечує відмінну вентиляцію та розсіювання тепла, що захищає ноутбук від поширених проблем із перегрівом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XoKo |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23 кг |
| Гарантійний термін | 6 |
| Особливості | підставка для мобільного телефону;регульований нахил підставки |
| Розмір | 288 х 215 х 166 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Тип охолодження | пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴







