
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Golden Memory (GM32S22S8/8)
3 419 ₴
- В наявності
- Код: 00-00111033
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пам'ять SoDIMM Golden Memory GM32S22S8/8 3200Mzh об'ємом 8Gb для ноутбука підтримує роботу на частоті 3200 МГц з таймінгами CL22 і належить до четвертого покоління ОЗУ DDR4. Цей модуль пам'яті призначений для ноутбуків і універсальний, тобто однаково добре працює на всіх системах четвертого покоління ОЗУ SoDIMM. Планка відповідає міжнародним стандартам і здатна працювати як сама по собі, так і разом з іншою оперативною пам'яттю. Підійде в ноутбук, який підтримує формат ДДР4 пам'яті і частоту 3200 МГц і нижче.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden memory |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Особливості | Unbuffered |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Охолодження | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL22 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 419 ₴
