Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-WR845N
Бездротовий маршрутизатор серії N, швидкість до 300 Мбіт/с TL-WR845N.
• Швидкість до 300 Мбіт/с підходить для ресурсномістких додатків, таких як потоковий перегляд HD-відео.
• Три антени збільшують стабільність і надійність бездротового з'єднання.
• Просте налаштування безпечного з'єднання натисненням кнопки WPS.
• Контроль пропускної здатності по IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати, який обсяг пропускної здатності призначається кожному пристрою.
• Підтримка IPv6.
• Мобільний додаток Tether забезпечує швидку установку і налаштування маршрутизатора зі смартфона.
Більше антен – стабільніше покриття.
Бездротовий маршрутизатор серії N, швидкість до 300 Мбіт/с
TL-WR845N
Швидкий Wi-Fi стандарту N300.
TL-WR845N надає швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших мережевих пристроїв. Швидкість до 300 Мбіт/с робить з пристрою практичне рішення для виконання таких завдань, як завантаження файлів, відеоконференції і перегляд потокового відео.
Більше покриття і надійності.
Три 5 дбі антени з високим посиленням відмінно підійдуть для середнього будинку. Збільшене покриття забезпечить надійне та стабільне підключення по всьому будинку.
Витончений дизайн.
Новий дизайн і текстура покриття зроблять з пристрою стильне доповнення для будь-якої кімнати у вашому домі.
Батьківський контроль.
Батьківський контроль дозволить батькам або адміністраторам обмежувати доступ до певних сайтів для дітей і персоналу. Блокування URL-адрес дозволяє налаштовувати чорні і білі списки для обмеження рівня доступу.
Гостьова мережа.
Гостьова мережа забезпечує окремий гостьовий доступ до мережі Wi-Fi. Ви можете ділитися доступом і не турбуватися про збереження особистих даних.
Проста настройка і управління.
Завдяки інтуїтивному веб-інтерфейсу і мобільному додатком Tether ви зможете налаштувати TL-WR845N за кілька хвилин. TP-LINK Tether забезпечить найпростіший спосіб керування маршрутизатором зі смартфона і дозволить використовувати його по максимуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 144 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;IPSec;IPv4;IPv6;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP;UPnP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Також шукають | VPN роутери |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | SPI;демілітаризована зона (DMZ);фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес;фільтрація вмісту URL |
- Ціна: 855 ₴




