Відчуйте свободу бездротового підключення за стандартом 3G/4G! Бездротовий маршрутизатор TL-MR3420 дозволяє створювати спільний доступ до мобільного 3G/4G-підключення по Wi-Fi або кабелю Ethernet. Підключіть USB-модем 3G/4G і в кілька кроків створіть точку доступу Wi-Fi, що забезпечить бездротовий доступ в Інтернет, а також дозволить обмінюватися даними в локальній мережі.
TL-MR3420 володіє чудовою швидкістю передачі даних 4G і сумісний з 3G-модемами, що дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного Інтернету 3G/4G по Wi-Fi.
Сумісність з модемами - найбільш важливий фактор при купівлі 3G/4G-маршрутизатора. TP-LINK вжив усі необхідні заходи, щоб забезпечити успішну роботу пристрою з модемами Інтернет-провайдерів у регіонах його продажу.
TL-MR3420 володіє функцією авто-перемикання між 3G/4G і провідним підключенням (WAN), завдяки чому ви зможете бути додатково застраховані від обриву з'єднання. У налаштуваннях можна вибрати пріоритетний режим: 3G/4G або WAN (другий варіант при цьому буде резервним). На даний момент TL-MR3420 є одним з небагатьох пристроїв, що забезпечують можливість використання двох типів резервного підключення. Ви отримуєте гнучкість у налаштуванні мережі, економію часу простою та оплати Інтернет-підключення.
TL-MR3420 підтримує стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 n і дозволяє створити бездротову мережу зі швидкістю до 300 Мбіт/с, одночасно скорочуючи втрати при передачі даних на великих дистанціях і через перешкоди в офісі або квартирі. Маршрутизатор також володіє великим радіусом покриття мережі в порівнянні з пристроями стандарту 802.11 g.
TL-MR3420 володіє чудовою швидкістю передачі даних 4G і сумісний з 3G-модемами, що дозволяє користувачам отримувати доступ до мобільного Інтернету 3G/4G по Wi-Fi.
Сумісність з модемами - найбільш важливий фактор при купівлі 3G/4G-маршрутизатора. TP-LINK вжив усі необхідні заходи, щоб забезпечити успішну роботу пристрою з модемами Інтернет-провайдерів у регіонах його продажу.
TL-MR3420 володіє функцією авто-перемикання між 3G/4G і провідним підключенням (WAN), завдяки чому ви зможете бути додатково застраховані від обриву з'єднання. У налаштуваннях можна вибрати пріоритетний режим: 3G/4G або WAN (другий варіант при цьому буде резервним). На даний момент TL-MR3420 є одним з небагатьох пристроїв, що забезпечують можливість використання двох типів резервного підключення. Ви отримуєте гнучкість у налаштуванні мережі, економію часу простою та оплати Інтернет-підключення.
TL-MR3420 підтримує стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 n і дозволяє створити бездротову мережу зі швидкістю до 300 Мбіт/с, одночасно скорочуючи втрати при передачі даних на великих дистанціях і через перешкоди в офісі або квартирі. Маршрутизатор також володіє великим радіусом покриття мережі в порівнянні з пристроями стандарту 802.11 g.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 138 мм |
| Додаткові порти | USB |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Також шукають | з usb-входом |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | NAT;SPI;демілітаризована зона (DMZ);фільтрація IP-адрес;фільтрація MAC-адрес;фільтрація вмісту URL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴





