Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-MR3020
Відчуйте свободу підключень до стандарту 3G! Живиться від ноутбука або від мережевого адаптера, маршрутизатор TL-MR3020 дозволить користувачам з легкістю спільно використовувати мобільне підключення 3G / 3.75G. За допомогою налаштування безпеки натисненням однієї кнопки, TL-MR3020 дозволить користувачам швидко налаштувати захист бездротової мережі. Просто потрібно натиснути кнопку WPS на маршрутизаторі і автоматично встановиться з'єднання, захищене режимом шифрування WPA.
Це не тільки більш швидкий і безпечний спосіб настройки, але і найбільш зручний, так як користувачам навіть не доведеться запам'ятовувати пароль! Користувачі миттєво зможуть бути онлайн і користуватися Інтернет, за допомогою керівництва користувача на компакт-диску навіть починаючі користувачі легко налаштують бездротові підключення до Інтернету. Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-MR3020 можна легко і просто встановити практично в будь-якому місці. Все, що вам потрібно зробити - це вставити USB-модем в машрутізатор, знайти ім'я бездротової мережі SSID на вашому комп'ютері і підключитися до неї.
Відчуйте свободу підключень до стандарту 3G! Живиться від ноутбука або від мережевого адаптера, маршрутизатор TL-MR3020 дозволить користувачам з легкістю спільно використовувати мобільне підключення 3G / 3.75G. За допомогою налаштування безпеки натисненням однієї кнопки, TL-MR3020 дозволить користувачам швидко налаштувати захист бездротової мережі. Просто потрібно натиснути кнопку WPS на маршрутизаторі і автоматично встановиться з'єднання, захищене режимом шифрування WPA.
Це не тільки більш швидкий і безпечний спосіб настройки, але і найбільш зручний, так як користувачам навіть не доведеться запам'ятовувати пароль! Користувачі миттєво зможуть бути онлайн і користуватися Інтернет, за допомогою керівництва користувача на компакт-диску навіть починаючі користувачі легко налаштують бездротові підключення до Інтернету. Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-MR3020 можна легко і просто встановити практично в будь-якому місці. Все, що вам потрібно зробити - це вставити USB-модем в машрутізатор, знайти ім'я бездротової мережі SSID на вашому комп'ютері і підключитися до неї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 67 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор; струмочка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 150 Мбіт/с) |
| Також шукають | з usb-входом |
| Тип антени | вбудовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴



