- Доступ до 4G LTE для 32 Wi-Fi пристроїв - швидкість завантаження до 150 Мбіт / с
- Не потребує настройки - вставте SIM-карту і включіть роутер для високошвидкісного доступу в інтернет
- Дві потужні знімні LTE-антени - для стабільного бездротового з'єднання і кращого охоплення
- Порт LAN / WAN - для резервного підключення за допомогою кабелю Ethernet
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти;10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 114 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;4G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Тип антени | знімні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 648 ₴




