Omada SDN — розумне хмарне рішення для бізнес-мереж
TL-R605 - це шлюз, який легко інтегрується в інфраструктуру програмно-конфігурованої мережі Omada (SDN) і забезпечує віддалене та централізоване управління де і коли завгодно. Веб-інтерфейс або мобільний додаток гарантують зручне автономне управління пристроєм.
4 гігабітних порти WAN для оптимізації пропускної здатності
Три порти WAN/LAN, що перемикаються, забезпечують підтримку різних способів доступу в інтернет через один пристрій.
Функція балансування навантаження між портами WAN (Multi-WAN) розподіляє потоки даних в залежності від використання смуги пропускання кожним портом WAN, збільшуючи ефективність багатоканального широкосмугового підключення.
Надійний VPN
TL-R605 підтримує IPSec/PPTP/L2TP VPN через протоколи IPSec/SSL. Володіючи надійним апаратним дизайном, маршрутизатор здатен підтримувати до 20 тунелів LAN-to-LAN IPsec, 16 тунелів OpenVPN *, 16 VPN-тунелів L2TP і PPTP.
Функція автоматичного IPSec VPN * значно спрощує налаштування, управління і розгортання мережі, одночасно захищаючи і зашіфровивая приватну інформацію, передану між об'єктами по мережі інтернет.
Політики доступу до інтернету
Стандартизуйте онлайн поведінку користувачів і призначайте права і політики доступу в інтернет для співробітників за допомогою фільтрації по IP/MAC/URL і списку контролю доступу (ACL).
Портал аутентифікації спрощує контроль мережевих ресурсів, видаючи доступ і класифікуючи права доступу для користувачів. Необхідні мережеві ресурси також можуть бути виділені спеціальним користувачам або гостям.
Зручне управління з додатком Omada
Дотримуйтесь інструкцій в додатку Omada, щоб налаштувати мережу за пару хвилин. Omada дозволить вам зробити налаштування, здійснювати моніторинг мережі і керувати клієнтами зі смартфона або планшета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3;IEEE 802.3ab;IEEE 802.3u;IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3x |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 101 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP;DNS;ICMP;IPSec;L2TP;NAT;OpenVPN;PPPoE;PPTP;SNTP;TCP/IP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;VPN роутери |
- Ціна: 2 599 ₴








