AC1200 дводіапазонний Wi-Fi для якісних розваг
Archer С6U створює надійну та швидку мережу, використовуючи стандарт Wi-Fi 802.11ac. Ви зможете дивитися потокове HD-відео та грати в онлайн-ігри без затримок на вільній частоті 5 ГГц зі швидкістю до 867 Мбіт/с, зберігаючи канал 2.4 ГГц — зі швидкістю до 300 Мбіт/с — для таких щоденних завдань, як читання електронної пошти та перегляд вебсторінок.
MU-MIMO збільшує пропускну здатність і продуктивність
MU-MIMO дає змогу Archer C6U передавати дані відразу декількох пристроїв. Скажіть "ні" затримкам! Дані будуть передаватися швидше, а Wi-Fi — використовуватися ефективніше!
Проста настройка за допомогою Tether
Безплатний застосунок Tether є на iOS і Android і дає змогу легко настроїти Archer C6U і керувати параметрами домашньої мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 217 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц; для дому |
| Тип антени | незнімні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
- Ціна: 1 920 ₴




