Максимальна продуктивність Wi-Fi та 3 потоки
Завдяки 3×3 MIMO Archer A8 здатний передавати та приймати дані через три просторових потоки. Пристрої, що підтримують 3×3 — наприклад, комп'ютери Mac — чудово працюватимуть з A8, показуючи велику продуктивність, порівнюючи з роутерами 2×2.
Швидкісний 802.11ac Wave2 на двох діапазонах Wi-Fi
Archer A8 забезпечує швидкість Wi-Fi до 1300 Мбіт/с на 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на 2.4 ГГц. Ви зможете дивитися потокове HD-відео та грати в онлайн-ігри без затримок на вільній частоті 5 ГГц, зберігаючи канал 2.4 ГГц для щоденних завдань, як-от читання електронної пошти та перегляд вебсторінок.
Збільшене покриття Wi-Fi
Три зовнішні антени й одна вбудована антена забезпечує потужний сигнал Wi-Fi в будь-якому куточку будинку. Технологія Beamforming визначає розташування пристрою, незалежно від віддаленості або ступеня заряду, і спрямовує сигнал у його сторону.
Більше пристроїв, більше розваг
Завдяки технології MU-MIMO Archer A8 забезпечить максимальну ефективність передавання даних. Три одночасні потоки даних збільшать швидкість для всіх під'єднаних пристроїв утричі, як порівняти зі стандартними AC роутерами.
Продуктивне передавання даних
Smart Connect автоматично призначає кожен пристрій на більш відповідний канал, а Airtime Fairness не дає змоги старим пристроям знижувати продуктивність мережі. Разом вони забезпечують більш плавну роботу Wi-Fi — без затримок і зависань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 410 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 161 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 3 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.9 Гбіт/c) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;для дому;роутери 5 ГГц |
| Функції міжмережевого екрану | SPI |
- Ціна: 1 918 ₴




