АС5 - це двохдіапазонний WiFi маршрутизатор, що здатний забезпечити високошвидкісним широкосмуговим доступом до інтернет-мережі на сумарній швидкості до 1167 мбіт/с. (5ГГц - 867 мбіт/с., 2,4ГГц - 300 мбіт/с.).
Пріорітизація трафіку
Пристрій підтримує роботу у двох діапазонах - 2,4 та 5ГГц під однією WiFi мережею. Tenda AC5 сканує інтернет-середовище і налаштовує мережу на частоту, яку підтримують пристрої користувача.
Налаштування за лічені хвилини
Перенесення даних аккаунта користувача зі старого пристрою на AC5 за лічені хвилини.
Протокол IPv6
AC5 підтримує протокол IPv6, що дозволяє значно знизити час на передачу даних і мінімізувати часові проміжки для забезпечення більш стабільної мережі під час онлайн ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Загальні | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 127 мм |
| Захист інформації | WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Також шукають | для дому;роутері 5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴




