Особливості:
- Більш сильний сигнал з 4 антенами 5 дБі та підсилювачами сигналу
- Підтримується режим WISP та повторювача
- Підтримка безкоштовного хмарного управління протягом усього терміну служби
- Легке управління, легке життя
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 260 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a;IEEE 802.11b;IEEE 802.11g;IEEE 802.11n |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 180 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Особливості | 2x2 MIMO;Підтримка IPTV;посилення антени 5 dBi |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴





