Wi-Fi TENDA N3 - компактний бюджетний роутер. Він має тільки два дротяних порту 100 Мбіт / с (WAN і LAN) і вбудовану точку доступу 150 Мбіт / с. Дану конфігурацію вдалося вмістити в невеликому корпусі, що дозволяє вважати пристрій мобільним. Він має тільки два дротяних порту 100 Мбіт / с (WAN і LAN) і вбудовану точку доступу 150 Мбіт / с. Дану конфігурацію вдалося вмістити в невеликому корпусі, що дозволяє вважати пристрій мобільним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Загальні | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 212.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 145 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка транспортних протоколів | IPSec, IPv6, IPv4, L2TP, DHCP, UPnP, PPTP, PPPoE |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;посилювач сигналу;точка доступу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴




