SFP+, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 10 |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Процесор | AL21400 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPhoE |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 157 ₴






