ac (до 1.73 Гбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 2.4 / 5 ГГц, Антен - 4, SFP+, LAN - 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | SFP+ |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 10 |
| Кількість антен | 4 |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Процесор | AL21400 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | роутері 5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 820 ₴






