Маршрутизатор Mikrotik RB941-2ND-TC являє собою компактний безпровідний маршрутизатор який ідеально підійде для будинків, квартир і невеликих офісів. На корпусі присутня кнопка WPS, яка дозволяє підключатися клієнтам по бездротовому каналу без введення пароля або переводити пристрій в режим cAP для централізованого управління ним за допомогою контролера CAPsMAN, просто натиснувши на кнопку. Точка доступу оснащується багатофункціональною операційною системою RouterOS з усіма її можливостями: брандмауер, контроль доступу користувачів, обмеження пропускної здатності і т. д.
hAP lite оснащений потужним процесором Atheros з тактовою частотою 650 МГц, 32 МБ ОЗУ, 2.4 ГГц радіомодулем з підтримкою MIMO 2x2, чотирма портами Fast Ethernet і і четверним рівнем ліцензії операційної системи RouterOS. USB блок живлення входить в комплект поставки. Максимально підтримувана швидкість з'єднання становить 300 Мбіт/с. Досвідчені користувачі можуть провести точну настройку трафіку для Mikrotik RB941-2nD, а також встановити різні режими обмеження доступу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 100 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;L2TP;PPTP;TCP/IP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 150 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудовані |
- Ціна: 1 059 ₴







