hAP ax lite – оновлена до стандарту Wi-Fi Gen6 версія популярного маршрутизатора hAP lite tower case компанії Mikrotik. Багато виробників нехтують підтримкою Wi-Fi 6 для частотного діапазону 2,4 ГГц і навіть дводіапазонні точки доступу або роутери часто підтримують стандарт АХ лише на 5 ГГц. Mikrotik вирішили вичавити з 2,4 ГГц максимум, розробивши новий бездротовий чіп Gen6 AX. hAP axe lite – ідеальне рішення, коли вам потрібно скоротити витрати, але ви не можете дозволити собі пожертвувати продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 100 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a;ac;ax;b;g;n |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 512 ₴



