Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet;USB 3G/4G |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 130 мм |
| Додаткові порти | 1 х USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA3-PSK/WPA3-SAE;WPS |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a;ac;ax;b;g;n |
| Тип антени | знімні |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 984 ₴







