Маршрутизатор Mikrotik RB952UI-5AC2ND - високопродуктивний двохдіапазонний роутер з підтримкою новітнього стандарту 802.11ac і потужним процесором Atheros QCA9531. Підтримує одночасно два діапазони - 2.4 і 5 ГГц. Пристрій управляється сучасною потужною операційною системою RouterOS. Маршрутизатор дуже компактний і відмінно підійде для використання в домашніх умовах або в офісі. Передбачені анкерні отвори для настінного монтажу.
Особливості маршрутизатора: двухмагістральні модуль бездротового зв'язку на 2.4 ГГц; одномагістральний модуль бездротового зв'язку на 5 ГГц; процесор з частотою 650 МГц; 64 МБ оперативної пам'яті, 5 портів Fast Ethernet; вихід PoE на 5-му порту; USB-порт для підключення 3G / 4G модем.
Пристрій може бути живиться за допомогою блоку живлення через Jack або за технологією passive PoE від PoE інжектора. Адаптер живлення входить в комплект поставки. Є вихід PoE на 5-му порту, завдяки чому можна живити інші PoE пристрої з тим же напругою. Максимальне навантаження на порт становить 500 мА. Mikrotik RB952UI-5AC2ND вже попередньо налаштований, так що все, що Вам потрібно зробити - це підключити інтернет кабель, живлення і приступити до використання, підключившись до мережі MikroTik.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac;IEEE 802.3af PoE;IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 89 мм |
| Додаткові порти | USB |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Кількість антен | 1 |
| Особливості | живлення пристроїв по PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с);ac (до 433 Мбіт/с) |
| Також шукають | з usb-входом;роутери 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
- Ціна: 2 674 ₴

