b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 2.4 ГГц, незнімні, Антен - 3, WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, 10/100BASE-TX Ethernet, LAN - 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11b;IEEE 802.11g;IEEE 802.11n;IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 М |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 116 мм |
| Захист інформації | WEP;WPA;WPA-PSK;WPA2;WPA2-PSK |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 3 |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP;PPPoE;PPTP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с);g (до 54 Мбіт/с);n (до 300 Мбіт/с) |
| Також шукають | дешеві |
| Тип антени | незнімні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴





