Гігабітний інтернет-центр Keenetic GIGA (KN-1011) с дводіапазонним Mesh Wi-Fi 6 AX1800, підсилювачем сигналу та аналізатором спектру Wi-Fi, 5-портовим Smart-комутатором, портами SFP, USB 3.0 и 2.0
Легендарний гігабітний інтернет-центр отримав Mesh Wi-Fi 6 AX1800 та незалежний аналізатор спектру Wi-Fi. Це оптимальне рішення для підключення бездротових клієнтів Wi-Fi 6 з фактичною швидкістю до 900 Мбіт/с, а також надійного одночасного зв'язку в стандартах АС та N завдяки неперервному аналізу спектру та своєчасному переходу на найбільш вільні канали.
Максимальна в лінійці продуктивність маршрутизації, оновлена служба IntelliQoS з приоритезацією трафіка за застосунками , подвоєний об'єм оперативної пам'яті для стабільної роботи USB-дисків, DLNA-сервера та вбудованого торрент-клієнта, актуальний набір VPN-серверів та клієнтів, включно з IPsec та Wireguard на швидкості до 200 Мбіт/с.
Готовий до інтернет-підключення по активній оптиці через додатковий SFP-модуль та до побудови гігабітної безшовної WI-Fi-системи Keenetic. Найкраще поєднання функціональності, продуктивності, простоти налаштування та ціни - як для дому, так і для малого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 488 г |
| Висота | 33 мм |
| Вхідний інтерфейс | SFP combo;10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 154 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0;USB 3.0 |
| Захист інформації | MU-MIMO;Multi-SSID;OWE;WEP;WPA-PSK;WPA2-ENT;WPA2-PSK;WPA3-ENT;WPA3-PSK;МАС-фільтр |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Особливості | Airtime Fairness;Dynamic DNS;NAT;PPTP server;PPTP клієнт;UDP;Підтримка технології Beamforming;Підтри |
| Процесор | MT7621A |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | 802.1x; IPoE;L2TP;PPoE |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор;4G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c);ax (5 ГГц, до 1.2 Гбіт/c) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;для дому;з usb-входом;роутери 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | SkyDNS;фільтрація MAC-адрес;Яндекс.DNS |
| Ширина | 214 мм |
- Ціна: 6 194 ₴





