Принтер Pantum P2207 - це ефективний настільний лазерний принтер, оснащений завантажувальним лоток на 150 аркушів, модулем оперативної пам'яті об'ємом 64 МБ і роз'ємом для читання USB-накопичувачів. Доступний за ціною монохромний лазерний принтер, який ідеально підходить для особистого користування і допомагає економити місце на столі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.75 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 15 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 38 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 370 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Pantum PC-210;Pantum PC-230R |
| Також шукають | дешеві;недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴




