Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 214 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Середня споживана потужність при друку | 1300 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 071;Canon 071H |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 078 ₴




