Корпус Vinga Tomcat дозволить сконструювати непоганий геймерський комп'ютер: система вентиляції з вентиляційними гратами забезпечує нормальний температурний режим навіть при повному завантаженні. У корпусу є бічна панель з загартованого скла - вона прозора, тому користувач може побачити, як працює «начинка» корпусу. Місце для блоку живлення знаходиться на дні корпусу, це допомагає погасити вібрацію і зробити рівень шуму нижче навіть при повному навантаженні. На корпусі розташовані кнопки управління живленням і завантаженням системи, а також входи для навушників, USB-порти і входи для мікрофона. Максимально допустимий розмір карт для установки - до 345 мм, максимально прийнятна висота кулера - 163 мм.
Геймерський корпус типорозміру Midi Tower має вертикальну установку, блок живлення не передбачений в комплекті. Корпус має 3 внутрішніх відсіків для розширення розмірами від 2.5 дюймів до 3.5 дюймів. Також є 9 слотів розширення. Охолодження здійснюється за допомогою 8 вентиляторів (опціонально), кожен - діаметром 12 см. Для зручності на корпусі розташовано чотири зовнішніх роз'єма, два USB 2.0, один USB 3.0, вхід для навушників і мікрофону.
Корпус металевий, з металу товщиною 0.6 мм. Загальні габарити корпусу - 215 x 482 x 410 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 345 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+2 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 163 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 190 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 2x12 см;Front 2x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | з пиловим фільтром;перфорована бічна панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 215 x 482 x 410 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 709 ₴









