Корпус Vinga Manatee дозволить сконструювати непоганий геймерський комп'ютер: система вентиляції з вентиляційними гратами забезпечує нормальний температурний режим навіть при повному завантаженні. У корпусу є бічна панель з загартованого скла - вона прозора, тому користувач може побачити, як працює «начинка» корпусу. Місце для блоку живлення знаходиться на дні корпусу, це допомагає погасити вібрацію і зробити рівень шуму нижче навіть при повному навантаженні. На корпусі розташовані кнопки управління живленням і завантаженням системи, а також входи для навушників, USB-порти і входи для мікрофона. Максимально допустимий розмір карт для установки - до 430 мм, максимально прийнятна висота кулера - 180 мм.
Геймерський корпус типорозміру Midi Tower має вертикальну установку, блок живлення не передбачений в комплекті. Корпус має 4 внутрішніх відсіків для розширення розмірами від 2.5 дюймів до 3.5 дюймів. Також є 7 слотів розширення. Охолодження здійснюється за допомогою 10 вентиляторів (опціонально), кожен - діаметром 12 см. Для зручності на корпусі розташовано чотири зовнішніх роз'єма, два USB 2.0, один USB 3.1 type-C, вхід для навушників і мікрофону.
Корпус металевий, з металу товщиною 0.8 мм. Загальні габарити корпусу - 235 x 505 x 490 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 430 мм |
| Гарантія | 12 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 162-315 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 235 x 505 x 490 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 3 039 ₴










