Модель комп'ютерного корпусу BS-2-3F1-BK від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini Tower.
- Підтримується установка материнської плати з форм-фактором MicroATX/ITX.
- Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 285 мм.
- Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 155 мм.
- На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 3.6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 285 мм |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; скло; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;знімний кошик для HDD |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 200 x 385 x 352 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 723 ₴










