Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1016
16-портовий гігабітний комутатор TL-SF1016 призначений для задоволення мережевих потреб найбільш вимогливих робочих груп і відділів. Надійний, простий в управлінні комутатор TL-SF1016 оснащений 16 портами 10/100 Мбіт/с. Модель TL-SF1016 поєднує в собі простоту використання і неперевершені робочі характеристики, являє собою виняткову цінність для будь-якого системного адміністратора, який хоче найкраще можливе мережеве рішення за найбільш прийнятною ціною.
Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Не потрібно додаткової настройки. Функція авто-MDI/MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10 або 100 Мбіт/с) і робить налаштування сумісності та оптимального режиму роботи. Завдяки компактному розміру корпусу пристрій ідеально для розміщення на обмеженому просторі робочого столу; також пристрій може монтуватися в стійку. Динамічні світлоіндикатори відображають стан комутатора в режимі реального часу і дозволяють провести базову діагностику роботи пристрою.
16-портовий гігабітний комутатор TL-SF1016 призначений для задоволення мережевих потреб найбільш вимогливих робочих груп і відділів. Надійний, простий в управлінні комутатор TL-SF1016 оснащений 16 портами 10/100 Мбіт/с. Модель TL-SF1016 поєднує в собі простоту використання і неперевершені робочі характеристики, являє собою виняткову цінність для будь-якого системного адміністратора, який хоче найкраще можливе мережеве рішення за найбільш прийнятною ціною.
Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Не потрібно додаткової настройки. Функція авто-MDI/MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10 або 100 Мбіт/с) і робить налаштування сумісності та оптимального режиму роботи. Завдяки компактному розміру корпусу пристрій ідеально для розміщення на обмеженому просторі робочого столу; також пристрій може монтуватися в стійку. Динамічні світлоіндикатори відображають стан комутатора в режимі реального часу і дозволяють провести базову діагностику роботи пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | вбудований |
| Вага | 2.3 кг |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 3.2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість портів | 16 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109 ₴

