TP-Link TL-SF1005D - комутатор для високошвидкісних мереж Ethernet обладнаний 5 портами 10/100Мбіт/с з автоматичним узгодженням швидкості, під роз'єм RJ45. Усі порти підтримують функцію Auto MDI/MDIX що виключає необхідність використання кабелів з парами, що перехрещуються, або портів для того, що каскадує і з'єднання з центральним вузлом.
Комутатор побудований на базі стандарту Plug аnd-Play і кожен порт можна використовувати як в якості порту основного призначення так і в якості порту для того, що каскадує, завдяки чому для початку роботи пристрій досить безпосередньо підключити до сервера, хабу або комутатору за допомогою кабелю з прямими або парами, що перехрещуються.
TL-SF1005D від компанії TP-LINK є економічним, простим у використанні, високопродуктивним рішенням для модернізації вашої мережі і переходу на рівень 100Мбіт/с без додаткових витрат і налаштувань. Цей пристрій надає усі швидкісні переваги повнодуплексного режиму передачі даних, а завдяки продуктивності, яка відповідає середовищу передачі даних, пакети передаватимуться на тих же швидкостях, на яких обробляються вашою мережею.
Комутатор побудований на базі стандарту Plug аnd-Play і кожен порт можна використовувати як в якості порту основного призначення так і в якості порту для того, що каскадує, завдяки чому для початку роботи пристрій досить безпосередньо підключити до сервера, хабу або комутатору за допомогою кабелю з прямими або парами, що перехрещуються.
TL-SF1005D від компанії TP-LINK є економічним, простим у використанні, високопродуктивним рішенням для модернізації вашої мережі і переходу на рівень 100Мбіт/с без додаткових витрат і налаштувань. Цей пристрій надає усі швидкісні переваги повнодуплексного режиму передачі даних, а завдяки продуктивності, яка відповідає середовищу передачі даних, пакети передаватимуться на тих же швидкостях, на яких обробляються вашою мережею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | CE;FCC;RoHS |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 22 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet);IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T ( |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 70 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;L2TP;LLDP;PPPoE;TCP/IP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Системні вимоги | Linuх;MAC OS;NetWare;UNIX;Vista;Windows 2000;Windows 7;Windows 8;Windows 98SE;Windows NT |
| Споживана потужність (максимальна) | 2.2 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴







