некерований, настільний, Портів - 5, Fast Ethernet, Комутація - 1 Гбит/с, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40º до 60º C, Ш - 84 мм, Г - 46 мм, В - 23 мм, 0.2 кг, 5 х 10/100 - RJ-45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 23 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с);IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мб |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 46 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 1 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 100FX портів | 5 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Температура зберігання | від -40º до 60º C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴


