Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1024M
- 24 порти 10/100 Мбіт/с (роз'єм RJ45), підтримка авто-MDI/MDIX
- Технологія Green Ethernet дозволяє економити до 67% електроенергії
- Контроль потоку IEEE 802.3 x забезпечує надійну передачу даних
- Пластиковий корпус, настільні або настінне розміщення
- Підтримка технології Plug and Play, додаткова настройка не потрібна
Дана модель призначена для користувачів класу SOHO. Всі 24 порти підтримують авто-MDI/MDIX тому вам не потрібно буде турбуватися про тип кабелю – додаткові налаштування не потрібні. Більш того, інноваційна енергозберігаюча технологія забезпечує економію до 67% споживаної електроенергії, тому TL-SF1024M являє собою екологічно безпечне рішення для вашої офісної мережі.
TL-SF1024M має 24 порти RJ45 10/100 Мбіт/с з автоузгодженням. Всі порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX, що усуває необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів Uplink. Завдяки неблокованій мережевій архітектурі може перенаправляти і фільтрувати пакети зі швидкістю максимальної пропускної здатності каналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 45 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet);IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок);IEEE 802.3 10BASE-T ( |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 126 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість портів | 24 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS;DHCP;L2TP;PPPoE;PPTP;TCP/IP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5;10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 222 мм |
- Ціна: 1 898 ₴


