QSW-308S - некерований комутатор з трьома 10-гігабітними роз'ємами SFP + і вісьмома гігабітними портами, на базі якого можна швидко організувати гібридну високошвидкісну мережеву інфраструктуру. Завдяки невеликим габаритам і безшумній роботі QSW-308S ідеально підходить для дому та офісу, при цьому забезпечує високу продуктивність, низьку затримку і чудову функціональність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QNAP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 127 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 11 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | SFP+;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 42.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 369 ₴









