керований 3-го рівня, настільний, Портів - 26, SFP+, Gigabit Ethernet, Комутація - 88 Гбіт/с, Робота - от -40˚ до 60˚ C, Ш - 285 мм, Г - 144 мм, В - 44 мм, 24x10/100/1000TX, 2хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 144 мм |
| Комутаційна здатність | 88 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 26 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+;Gigabit Ethernet |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Ширина | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 646 ₴



