керований 3-го рівня, настільний, Портів - 10, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 10G SFP +, 5 x 1G SFP, Комутація - 92 Гбіт/с, Ш - 200 мм, Г - 166 мм, В - 44 мм, 1xPoE, 1x10/100/1000TX, 4хSFP+, 5хSFP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 166 мм |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 120 ₴




