керований, настільний, Портів - 5, SFP+, Gigabit Ethernet, Комутація - 82 Гбіт/с, Робота - от -40˚ до 70˚ C, Ш - 141 мм, Г - 115 мм, В - 28 мм, 1x10/100/1000TX, 4хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 115 мм |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+;Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | от -40˚ до 70˚ C |
| Тип | керований |
| Ширина | 141 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 905 ₴




