Килимок для мишки Zowie G-SR GGP Black (5J.N0241.001)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zowie |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 480 x 400 x 3.5 mm |
| Тип поверхні | speed |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 362 ₴



