гума + тканина, Колір - різнокольоровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | нековзна основа |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450 x 400 x 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴


