гума, тканина, Колір - різнокольоровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 230×200×2 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴


