Налаштуйте підсвічування на свій смак, аж до реакції килимка на ваші дії в грі. Тепер і килимок від Razer буде доповнювати дизайн вашого робочого місця.
Мікротекстурована тканина Razer Goliathus Chroma розроблена для швидких і вивірених рухів, оптимізована для всіх сенсорів.
Завдяки повному спектру з 16,8 млн колірних відтінків на базі Razer Chroma ваш килимок буде відображати ігрові сповіщення та ефекти.
Синхронізація кольорів між різними пристроями дозволить всім вашим пристроям з підтримкою Razer Chroma подсвечюватись в унісон - всі налаштування доступні в Razer Synapse 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | з підсвічуванням |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 920х294х3мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴




