Килимок Gembird MP-GEL-BK має гладку тканинну поверхню, яка приємна на дотик і дуже зручна для зап'ястка — це особливо важливо для найзатятіших геймерів, графічних дизайнерів та інших користувачів, які проводять дуже багато часу за комп'ютером.
Особливості
- Ергономічний килимок для миші з валком під зап'ясток
- Нековзна основа — килимок "прилипає" до стола
- Спеціальне покриття килимка забезпечує максимальну точність під час позиціонування курсора миші
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | прогумована основа, заокруглені краї |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | з подушкою під зап'ястя |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 285 х 235 х 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴


