В основному комп'ютерні аксесуари необхідні для зручного управління ПК.
Хоч більшість мишок сьогодні здатні працювати на будь-якій поверхні, використання килимка для миші все також актуально, так як він дозволяє більш точно позиціонувати курсор і комфортно управляти мишею, що особливе значення має для геймерів і людей, що працюють в спеціальних програмах.
Килимок GEMBIRD MP-GAMEPRO- XL- ігровий килимок для миші.
Професійна серія – для справжніх геймерів!
Підвищує швидкість і точність в роботі і в грі.
Особливості:
- Зносостійка тканинна поверхня,
- Нековзна основа з спіненої гуми,
- Обшиті краї,
- Підходить для всіх типів мишей, включаючи оптичні і лазерні,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Колір | червоний;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | тканинна, каучук |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 350 x 900 х 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴





