Високоякісна поверхня килимка гарантує відмінне ковзання мишки без ривків, а спеціальне покриття нижнього шару запобігає ковзанню килимка по столу. Крім того, цей килимок допоможе зберегти стіл від подряпин і потертостей, які неминуче виникають через якийсь час при роботі на незахищеній поверхні. Килимок Gembird MP-GAME-L порадує Вас строгим дизайном, який гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого робочого столу. Цей килимок забезпечить чудову роботу як оптичних, так і лазерних датчиків мишки.
- Зносостійка тканинна поверхня
- Нековзна основа з спіненої гуми
- Підходить для всіх типів мишей
- Розмір 450 x 400 x 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Додатково | прогумована основа запобігає ковзанню килимка по самим гладких поверхнях |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 445 x 400 x 3 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴

