пластик + гума, Колір - різнокольоровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | пластик + гума |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 235 x 195 x 4 мм |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴

