Особливості:
- Гладка поверхня з тонкої джерсової тканини
- Нековзне гумова основа
- Підходить для оптичних і лазерних мишей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 220x180 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴







