гума, пластик, Колір - різнокольоровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума; пластик |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 240x190 мм |
| Товщина | до 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴






